Finansowanie

Finansowanie
i ubezpieczenia

Nasz dział Finance&Insurance.me to zespół specjalistów ubezpieczeń oraz finansowań, dedykowany do zaspokojenia potrzeb klienta Duda-Cars. Profesjonalne doradztwo przy wyborze finansowania, oferty przygotowane dla Twoich indywidualnych potrzeb, a także ubezpieczenia, które dadzą właścicielowi samochodu pewność oraz bezpieczeństwo – to wartości, które oferujemy tym, którzy nam zaufali.

Para podczas wyboru samochodu w salonie Mercedes-Benz

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasz Specjalista skontaktuje się z Tobą
i odpowie na każde Twoje pytanie!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  Dlaczego Finance&Insurance.me?

  Zespół działu Finance&Insurance.me to wykwalifikowana oraz doświadczona w branży finansów i ubezpieczeń kadra, która najlepiej potrafi zdefiniować potrzeby klienta oraz zaproponować ofertę skomponowaną bezpośrednio pod niego.

  Logo Mercedes-Benz ma masce samochodu

  Wynajem

  Program wynajmu to wymarzony samochód w niskich ratach miesięcznych. Płacąc co miesiąc drobny ułamek ceny, możesz cieszysz się komfortem i bezpieczeństwem, które daje jazda nowym Mercedesem. Nie musisz przy tym inwestować własnego kapitału, a umowę możesz rozszerzyć o liczne dodatkowe opcje.

  Samochody Mercedes-Benz zaparkowane na ulicy przed kawiarnią

  Kredyt
  /Pożyczka

  Dla wszystkich typów pojazdów, zarówno nowych jak i używanych, oferujemy dobrze znany, elastyczny produkt, który możemy w pełni dostosować do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

  Tył Mercedes-Benz Klasa V z logo i napisem Mercedes-Benz

  Leasing

  Leasing to najpopularniejszy sposób na sfinansowanie zakupu samochodu dla firmy. Umowa tego typu zapewnia niski całkowity koszt nabycia pojazdu. Wysokość wpłaty wstępnej możesz dostosować do swoich potrzeb i preferencji, a na koniec wykupujesz samochód za symboliczną kwotę Wartości Końcowej.

  Boki samochodów Mercedes-Benz podczas postoju

  Ubezpieczenia

  Istnieje wiele rodzajów ryzyka. Naszym zadaniem jest zapewnienie pełnej ochrony dla wszystkich Klientów i ich pojazdów.

  Dzięki wyjątkowym pakietom gwarantujemy optymalne ubezpieczenie w zakresach ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, NNW, ZK, Car Assistance, straty finansowej GAP, ubezpieczenie kosztów napraw pojazdu, a także ubezpieczenie ochrony prawnej właściciela i użytkownika pojazdu. Przekonaj się, że zakup pakietu ubezpieczeń u dealera Mercedes Benz, jest najlepszym rozwiązaniem! Posiadamy najszerszy zakres usług zawartych w cenie oraz liczne, niedostępne gdzie indziej opcje dodatkowe.

  Dokumenty Towarzystw Ubezpieczeniowych

  Kupiłeś nowy samochód i szukasz najlepszych warunków ubezpieczenia? Poniżej możesz sprawdzić ogólne informacje Towarzystw Ubezpieczeniowych i wybrać ofertę najkorzystniejszą dla Ciebie.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.