Salon Mercedes Leszno – autoryzowany dealer samochodów Mercede-Benz w Lesznie

Salon Mercedes w Lesznie

Rok 2016 był dla nas niezwykle owocny. Nie tylko zaplanowaliśmy otwarcie nowego salonu we Wrocławiu. Zapewniliśmy także jeszcze szerszy dostęp do samochodów Mercedes-Benz mieszkańcom województwa wielkopolskiego. Punkt w Lesznie stał się kolejnym miejscem w regionie, który warto poznać ze względu na atrakcyjną ofertę oraz świetny, bo podyktowany wsparciem naszych doradców, wybór najnowszych modeli niemieckiej marki. W salonie Duda-Cars w Lesznie przy ul. Balonowej 55 czekają zarówno nowe samochody, które dopiero zjechały z taśmy produkcyjnej, jak i używane egzemplarze objęte gwarancją niezawodności. Myślisz o skompletowaniu floty pojazdów? To dla nas żaden problem. Zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania oraz przedstawimy atrakcyjną ofertę obejmującą wynajęcie samochodów osobowych lub dostawczych. Na miejscu doradzimy Ci także w kwestii finansowania oraz ubezpieczenia pojazdów.

salon duda cars w lesznie widok z góry

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą
i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  Godziny otwarcia salonu Duda-Cars w Lesznie

  Numer Telefonu +48 65 526 04 00

  Godziny otwarcia salonu

  PN-PT    08:00-18:00
  SO         NIECZYNNE

  Godziny otwarcia serwisu

  PN-PT    08:00-18:00
  SO         NIECZYNNE

  Godziny otwarcia działu części zamiennych

  PN-PT    08:00-18:00
  SO         NIECZYNNE

  Godziny otwarcia Działu Blacharsko-Lakierniczego/Likwidacji Szkód

  PN-PT      08:00-16:00
  SO           NIECZYNNE

  Salon Mercedes – Leszno – najmniejszy, ale tak samo dobry!

  Zakres świadczonych przez nas usług jest zdecydowanie szerszy. Teraz wystarczy już tylko umówić się na spotkanie z naszym doradcą oraz zapoznać się z aktualną ofertą autoryzowanego salonu Duda-Cars w Lesznie. Kupno samochodu to nie jedyne proponowane rozwiązanie. Jesteśmy otwarci na współpracę także z kierowcami, którzy zainteresowani się wypożyczeniem auta na określony czas w celach prywatnych bądź biznesowych. Pomóc mają w tym atrakcyjne usługi Drive.me oraz Rent.me.

  Nowoczesny Mercedes do podróży biznesowej czy może auto na weekendowy wypad? Dla nas nie ma znaczenia, w jakim celu chcesz wynająć samochód. Liczy się to, aby zapewnić Ci wybór jak najlepszego rozwiązania przy minimum formalności. Sprawdź, które samochody czekają na wypożyczenie w ramach obu usług i jak niewiele dzieli Cię od tego, aby zasiąść za kierownicą najlepszej klasy pojazdów.

  Mercedes Duda-Cars Leszno – gwarancja zadowolenia

  Dbamy o to, abyś w każdym z naszych salonów został obsłużony z zachowaniem najwyższej jakości usług. Bez względu na to, który autoryzowany punkt Duda-Cars zechcesz odwiedzić gwarantujemy, że otrzymasz wyczerpujące wsparcie w zakresie zakupu bądź wynajęcia auta niemieckiej marki. Możesz zapomnieć o stresie i niepewności. Zyskasz zarówno fachowe wsparcie naszych doradców, jak i możliwość skonfigurowania samochodu idealnego. Model, silnik, wyposażenie – każdy z tych elementów dopasujemy do Twoich indywidualnych potrzeb.

  Salon Mercedes w Lesznie to miejsce znakomite do podjęcia decyzji o zakupie lub wypożyczeniu auta. Na miejscu zapoznasz się z pełną ofertą oraz otrzymasz możliwość skorzystania z próbnej jazdy egzemplarzem demonstracyjnym. Zadbamy o to, aby Twój wybór został wsparty przez doświadczenie naszych znakomitych doradców.

  Poznaj Salon Mercedes-Benz Leszno

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.