Serwis Mercedes w Poznaniu św. Michała

Serwis Mercedes w Poznaniu św. Michała

Serwis Mercedes-Benz przy ulicy Świętego Michała w Poznaniu funkcjonuje od 2005 roku. Przez 17 lat istnienia zyskał wspaniałą renomę w mieście, dzięki pracy ekspertów i specjalistów, dla których naprawy mechaniczne nie mają tajemnic. Z początkiem 2023 roku lokalizacja dołączyła do Duda-Cars. Oferujemy naprawy w dwóch serwisach w Poznaniu, dysponujemy aż dwiema Stacjami Kontroli Pojazdów. Dwie lokalizacje serwisowe w jednym mieście to nasz duży atut, ponieważ niezależnie od dzielnicy Poznania, w której mieszkasz, Twój serwis Mercedes-Benz Duda-Cars będzie zawsze blisko.

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  Godziny otwarcia serwisu w Poznaniu Św. Michała

  Numer Telefonu +48 61 628 66 90

  Godziny otwarcia serwisu

  PN-PT 07:00-18:00
  SO 08:00-14:00

  Godziny otwarcia stacji kontroli pojazdów

  PN-PT 08:00-18:00
  SO 09:00-14:00

  Godziny otwarcia salonu samochodów używanych

  PN-PT 08:00-18:00
  SO 09:00-14:00

  Twój Mercedes ma więcej niż 10 lat?

  Ponad 10 letnie Mercedesy niosą ze sobą wiele wspaniałych historii. Wspólnie pokonane trasy, odwiedzone miejsca i wyjątkowe wspomnienia. Samochody towarzyszą nam nie tylko w trakcie dalekich podróżny ale również podczas codziennych obowiązków. Dlatego w Duda-Cars przygotowaliśmy 40% rabatu na serwisowanie Mercedesów starszych niż 10 lat.
  Kliknij i umów się poprzez formularz na stronie.

  Formularz

  Drugi serwis Duda-Cars w Poznaniu

  Klienci Mercedes-Benz cenią sobie najwyższą jakość i bezpieczeństwo. W Duda-Cars gwarantujemy obie te cechy i jeszcze więcej. Dysponujemy w Poznaniu dwoma serwisami Mercedes-Benz. Wybierz, który z nich jest Ci bliższy.

  Blacharstwo samochodowe w Poznaniu: Duda-Cars – Indywidualne podejście do każdego pojazdu

  Nie ważne czy prowadzisz sportowy bolid, rodzinny van czy klasyczny zabytek motoryzacji. W Duda-Cars każdy pojazd jest traktowany z indywidualnym podejściem, dostosowując się do specyfiki i potrzeb danego modelu. Czy to klasyk, który potrzebuje odnowienia, czy nowoczesny model, który pragniesz zmodyfikować, nasze blacharstwo samochodowe zapewnia kompleksową obsługę i wykończenie na światowym poziomie. Jesteśmy dostępni, aby przedyskutować Twoje potrzeby, pragnienia i ulepszyć Twój pojazd.

  Oferta serwisu Mercedes. Poznań Świętego Michała

  Realizujemy bieżące naprawy serwisowe. Dzięki nowoczesnym technologiom i inwestycjom w rozwój kompetencji pracowników i zakup niezbędnego sprzętu naprawy realizujemy szybciej i dokładniej. Oferujemy pakiety serwisowe, przeglądy sezonowe.

  W serwisie Mercedes w Poznaniu wymienisz koła, zdezynfekujesz klimatyzację czy zrobisz przegląd. Oferujemy czyszczenie układu paliwowego, układu olejowego. Serwisujemy samochody starsze niż 10 lat. Serwis dla samochodów osobowych i dostawczych Mercedes-Benz. 

  • Wieczorny widok na oświetlony salon Mercedes-Benz Duda-Cars

  Serwis dostawczych Mercedesów. Naprawa Vanów w Poznaniu

  Wszystkie klasy i rodzaje Mercedes-Benz otaczamy profesjonalną opieką serwisową. Realizujemy bieżące przeglądy i naprawy dostawczych Mercedesów. Dzięki zaawansowanym technologiom i zespołom specjalistów naprawiamy dostawcze Mercedes-Benz w każdym wieku i w każdym stanie. Jesteśmy autoryzowanym serwisem gwarantującym jakość i satysfakcję użytkowników furgonów.

  Sprawimy, by Twój Tourer lub Furgon był w jak najlepszej formie po opuszczeniu serwisu przy Świętego Michała w Poznaniu.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.