Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz w Poznaniu – Ptasia

Autoryzowany Serwis
Mercedes-Benz w Poznaniu – Ptasia

Coś zepsuło się w Twoim samochodzie? Chcesz położyć nowy lakier? A może musisz zrobić okresowy przegląd swojego samochodu? Serwis Mercedes-Benz Duda-Cars w Poznaniu zaprasza do nowoczesnego warsztatu ASO zlokalizowanego na ul. Ptasiej 4. Zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów osobowych, dostawczych – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  Godziny otwarcia serwisu w Poznaniu

  Numer Telefonu +48 61 864 44 44

  Godziny otwarcia salonu

  PN-PT 09:00-19:00
  SO 08:00-14:00

  Godziny otwarcia serwisu

  PN-PT 07:00-18:00
  SO 08:00-14:00

  Godziny otwarcia działu części zamiennych

  PN-PT 08:00-18:00
  SO 08:00-14:00

  Godziny otwarcia Działu Blacharsko
  -Lakierniczego/Likwidacji Szkód

  PN-PT 08:00-17:00
  SO NIECZYNNE

  Zaoszczędź czas i skorzystaj z usługi door-to-door.

  Czym jest door-to-door? To usługa, która funkcjonuje na terenie Poznania i okolic. Już teraz odbierzemy Twojego Mercedesa ze wskazanego miejsca i dostarczymy po wykonanym przeglądzie lub naprawie. Wystarczy, że podczas umawiania wizyty w serwisie Duda-Cars, zgłosisz doradcy chęć skorzystania z usługi. Umów serwis door-to-door.

  Formularz

  Twój Mercedes ma więcej niż 10 lat?

  Ponad 10 letnie Mercedesy niosą ze sobą wiele wspaniałych historii. Wspólnie pokonane trasy, odwiedzone miejsca i wyjątkowe wspomnienia. Samochody towarzyszą nam nie tylko w trakcie dalekich podróżny ale również podczas codziennych obowiązków. Dlatego w Duda-Cars przygotowaliśmy 40% rabatu na serwisowanie Mercedesów starszych niż 10 lat.
  Kliknij i umów się poprzez formularz na stronie.

  Formularz

  Kompleksowe podejście do diagnostyki i naprawy Mercedesów

  Mercedes to technologia przyszłości. Dlatego w naszym warsztacie samochodowym korzystamy z najnowszych narzędzi i technologii diagnostycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i dokładnie zdiagnozować ewentualne problemy oraz zapewnić skuteczną naprawę. W naszym warsztacie samochodowym zdajemy sobie sprawę, że Twoje auto wymaga szczególnej uwagi. Dlatego nasze podejście jest zawsze kompleksowe. Nasz specjalista – mechanik samochodowy Mercedesów – dokonuje gruntownej analizy problemu, wykorzystując zarówno swoje umiejętności, jak i nowoczesne technologie diagnostyczne. Zależy nam na tym, aby nasz warsztat Mercedes był symbolem najwyższej jakości.

  Autoryzowany Serwis Mercedesa
  – Poznań

  ASO Duda-Cars to autoryzowany warsztat zajmujący się serwisem samochodów osobowych i dostawczych marki Mercedes. Nasi pracownicy zostali wyszkoleni przez specjalistów niemieckiego producenta aut, więc posiadają znacznie szerszą wiedzę na temat stosowanych przez firmę rozwiązań technologicznych niż mechanicy z tradycyjnych placówek. W ASO, zgodnie z międzynarodowymi standardami narzuconymi przez właściciela marki, stosujemy profesjonalny sprzęt diagnostyczny i najlepszej jakości narzędzia, a w pojazdach montujemy tylko oryginalne, posiadające firmowe logo części. Korzystając z naszych usług masz pewność uzyskania gwarancji na naprawę i części.

  Specjalista ds. serwisu podczas zmieniania piór wycieraczek w samochodzie Mercedes-Benz

  Gwarancja najwyższego poziomu obsługi
  – Serwis Duda-Cars Poznań

  W stolicy Wielkopolski jesteśmy obecni od 2005 roku. Wtedy to powstał salon Duda-Cars wraz ze stacją obsługi samochodów ASO Mercedesa (obecnie zajmujemy się również serwisowaniem pojazdów Smart). Przez 15 lat nieustannie podnosiliśmy kompetencje zawodowe, a także rozbudowywaliśmy i modernizowaliśmy nasz obiekt, tak by móc zagwarantować najwyższy poziom obsługi. Dzięki zaangażowaniu kadry, szerokiemu zakresowi świadczonych usług i przejrzystym warunkom współpracy zyskaliśmy grono zaufanych Klientów.

  Nasz serwis jest doceniany za:

   • Przeglądy gwarancyjne
   • Przeglądy po-gwarancyjne
   • Naprawy gwarancyjne
   • Naprawy po-gwarancyjne
   • Naprawy eksploatacyjne
   • Naprawy elektryczne
   • Diagnostyka pojazdów
   • Wymiana opon
   • Hotel opon
   • Badania Techniczne SKP
   • Naprawy blacharsko lakiernicze
   • Likwidacja Szkód Komunikacyjnych z bezgotówkowym rozliczeniem (pomiędzy serwisem a ubezpieczycielem)
   • Badania Powypadkowe SKP
   • Sprzedaż nowych i oryginalnych części Mercedes-Benz
   • Sprzedaż akcesoriów i kolekcji Mercedes-Benz

  Zadbamy o Twój samochód!
  – Przeglądy okresowe w Duda-Cars

  W warsztacie przeprowadzamy również zalecane przez producentów Mercedesa i Smarta przeglądy okresowe mające na celu zbadanie stanu technicznego pojazdu oraz ewentualną wymianę olejów i zużytych części eksploatacyjnych. W ramach jednego z pakietów możemy dokonać kontroli wszystkich podzespołów, przewodów, czujników i nakładek znajdujących się w poszczególnych układach, a także prawidłowego ciśnienia w oponach oraz geometrii kół.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.